LPG Iv Generacji

Gazowe Układy Zasilania czwartej generacji stosuje się do adaptacji szerokiej gamy nowoczesnych pojazdów z wielopunktowym wtryskiem benzyny wyposażonych w sondę lambda, katalizator oraz system diagnostyki pokładowej OBD (On Board Diagnostic). Wydawać by się mogło, że te same funkcje spełniają urządzenia trzeciej generacji jednakże istnieją bardzo istotne różnice.

Systemy wtrysku gazu czwartej generacji to najnowocześniejsze rozwiązania dla zasilania silników gazem. O zaawansowaniu technologicznym świadczy fakt, iż do sterowania wtryskiwaczami gazu SGI (Sequential Gas Injection) wykorzystuje się oryginalne sygnały sterujące wtryskiwaczami benzyny (oddzielnie dla każdego cylindra). Brak ingerencji w instalację elektryczną samochodu pozwala na montaż urządzeń SGI bez stosowania dodatkowych emulatorów, gwarantując spełnienie wymagań OBD (On Board Diagnostic) oraz emisji spalin na poziomie EURO 3 i EURO 4.

W odróżnieniu od innych układów w systemie SGI komputer na podstawie sygnałów sterujących wtryskiwaczami benzyny, ustala czas otwarcia wtryskiwaczy gazu SGI oddzielnie dla każdego cylindra. W innych urządzeniach stosuje się dodatkowy komputer nie współpracujący z komputerem wtrysku benzyny. W systemie SGI analizy zebranych z czujników występujących na silniku danych dokonuje oryginalny komputer samochodu.


 Aktualności

AC SA otrzymała tytuł - "Firma roku 2013"

Ta nagroda odgrywa dla Spółki bardzo ważną rolę  bo potwierdza, że rozwój przedsiębiorstwa idzie w dobrym kierunku, a to dodaje...

                                        więcej >>

 Promocje

Promocja na przegląd klimatyzacji

Montując instalację gazową w naszym serwisie otrzymasz zniżkę na prze- gląd klimatyzacji wysokości 20 zł

                                      więcej >>


Kontakt

Auto Mark Marek Mazur

Autoryzowany Serwis STAG

35-505 Rzeszów, Św. Rocha5

tel: 502 420 590  Marek

tel: 508 053 958  Krzysztof

                          więcej >>